‘Snooki’ John Fetterman’ın Trolling Kampanyasında Dr. Oz’a Katıldı

Potansiyel siyasal zayıflıklar sıralamasında, New Jersey ile bağlar nadiren kampanya katilidir; Tüm şakalar için, New Jersey ülkeye en büyük müzikal, mutfak ve kültürel katkılardan bazılarını sundu.

Sadece Demokratların Pennsylvania’daki açık Senato koltuğu talibi John Fetterman’ın kampanyası, Keystone Eyaletindeki kampanyasını açıklamadan ilkin, Cumhuriyetçi rakibi Mehmet Öz’ün New Jersey’de yaşamış olduğu için onlarca kere dırdır ediyor.

Bay Fetterman, Twitter’daki bu tür son gönderisinde, daha fazlaca Snooki olarak malum “Jersey Shore” serisinin oyuncularından Nicole Polizzi’yi ve Dr. “yeni bir iş aramak için” New Jersey’den ayrılmayı seçti.

Hanımefendi Polizzi, kullananların ünlülerden gelen kişisel video mesajları için ödeme yapmalarına olanak tanıyan bir internet sayfası olan Cameo’dan bir nokta şeklinde görünecek şekilde çerçevelenen videoda, “Şahsen, birinin Jersey’den niçin ayrılmak isteyebileceğini bilmiyorum” diyor. ve görünüşe nazaran Snookis).

Yorum sorulduğunda, Oz kampanyasından bir basın yetkilisi gazetecileri Bay Oz’un hesabından herhangi bir ikamet sorusuna cevap vermeyen bir tweet’e yönlendirdi. haber bülteninden bir ekran görüntüsü Bay Fetterman’ın mahallede tabanca sesleri duyduğunu söyledikten sonrasında Black jogger’a tabanca çekmiş olduğu 2013 tarihindeki bir vakadan. (Bay Fetterman bu bölüme yanıtını savundu.)

Masaj -