Rupert Murdoch ve Jerry Hall’un Boşandığı Söyleniyor

Sonucu bilen iki kişiye gore medya devi Rupert Murdoch ile model ve oyuncu Jerry Hall boşanıyor. İnsanlar kişisel bir meseleyi tartışmak için bir tek isimsiz olarak konuşurlardı.

Bay Murdoch’un sözcüsü Bryce Tom yorum yapmayı reddetti. Kadın Hall’un temsilcilerine yorum için derhal ulaşılamadı.

Bay Murdoch’ın dördüncü boşanması, Fox News ve The Wall Street Journal’ın ana şirketlerini içeren hisse sahibi olduğu işletmelerin iyelik yapısını değiştirmesi ihtimaller içinde değildir. Murdoch ailesinin Bay Murdoch’un kurduğu şirketlerdeki hisseleri, sıkı bir halde yönetilen bir tröstte bulunmaktadır. Bay Murdoch, bu itimat üstündeki oy haklarını en büyük dört çocuğuyla – Lachlan, Elisabeth, James ve Prudence – içinde bölüştürdü ve onları asla başkaldırılamayacak şekilde ayarladı.

Gene de, bölünme, ABD Birleşik Devletleri’nde Fox News Channel, İngiltere’de The Sun ve Avustralya’da Sky News dahil olmak suretiyle sağ eğilimli haber markaları vesilesiyle ABD’da ve yurtdışında kuvvetli bir egemenlik elde eden iş imparatorluğunda yankılanabilir.

Evliliğin ilk günlerinde, yardımcılar ve aileye yakın kişiler, yeni karısına mutlu bir halde daha çok vakit ayırdığını ve çocuklarına – en önemlisi, sonunda seçtiği halefi Lachlan’a – kendilerini en üstte göstermeleri için yer bıraktığını söylediler. kurumsal sıradüzen.

Bay Murdoch’a yakın olan bazı kişiler, onun Kadın Hall’dan ayrıldığını duyunca şaşırdı.

Bay Murdoch ve Kadın Hall, Mart 2016’da Londra’nın merkezindeki asırlık bir konakta evlendiler. Bay Murdoch vakası şu şekilde kutladı: Twitter’da duyuruyor kendini “dünyanın en talihli ve en mutlu adamı” olarak adlandırarak platformda paylaşım yapmayı bırakacağını söylemiş oldu.

Ekim-Aralık eşleşmesi – Kadın Hall 65, Bay Murdoch 91 – çifti rakip gazetelerin tertipli mevzusu haline getirdi, paparazziler tertipli olarak ikisini el değmemiş bir kumsalda, bir kış futbol stadyumunda ya da siyahi bir yerde genişçe gülümserken yakaladılar. kravat açıklığı.

Bir katılımcıya gore, Kadın Hall geçen yıl Central Park’taki havalı bir restoran olan Tavern on the Green’de Bay Murdoch’un 90. doğum günü partisine katıldı. Söz mevzusu şahıs, iş, spor ve politika alanlarından meşhur adların katılmış olduğu şenlikler esnasında Kadın Hall’un Bay Murdoch’a fanatik bulunduğunu söylemiş oldu.

Daha ilkin Murdoch, 1999’dan 2014’e kadar bir girişimci ve yatırımcı olan Wendi Deng ile evliydi. Eski bir gazete muhabiri olan ikinci karısı Anna’dan otuz yıldan fazla bir süre sonrasında 1999’da boşandı. Bay Murdoch’un ilk karısı, 1965’te boşandığı Avustralyalı bir model olan Patricia Booker’dı.

Kadın Hall, daha ilkin müzisyen Mick Jagger ile evliydi, sadece birliktelikleri 1999’da iptal edildi.

Masaj -