Lauren Boebert’in Tabanca Temalı Restoranı, Shooters Grill, Kapanıyor

Colorado Temsilcisi Lauren Boebert’e ilişik olan ve kalçalarına silahlı garsonların “Shotgun” burritoları, “Locked N’ Loaded Nachos”, “Swiss & Wesson” burgerleri ve “Rifle Toast” servis etmiş olduğu bir restoran olan Shooters Grill, Pazar günü kapanmış oldu. binanın ev sahibi kirayı yenilememeye karar verdi.

Kadın Boebert, yayınladığı bir bildiride kapanışı doğruladı Twitter’dan Perşembe öğleden sonrasında, The New York Times tarafınca temasa geçildikten ve ev sahibi Milken Enterprises’ın “siyasal bir motivasyonu olmadığını” söyledikten sonrasında.

Kadın Boebert’in kontakt direktörü Benjamin Stout, Haziran ayında The Denver Post’a, Shooters’ın bitişiğindeki kurultay üyesinin kampanya ofisinin kirasının da Milken Enterprises tarafınca yenilenmeyeceğini söylemiş oldu. Kadın Boebert’in Perşembe günü yapmış olduğu izahat, kampanya ofisine hitap etmedi ve Bay Stout, bununla ilgili bir e-postaya cevap vermedi.

Milken Enterprises’ın ana sahibi Daniel Meskin’e gönderilen telefon ve metin mesajları Perşembe günü derhal yanıtlanmadı.

Kadın Boebert, 2020’de Kurultay’ye seçildi ve beş dönemlik bir görevdeki yerini oldukça sağına koşarak aldı. Gösteriyi kucakladı, Birliğin Durumu hitabı esnasında Başkan Biden’a feryat attı ve Meclis’in zeminine bir tabanca taşıma yeminiyle Meclis odasının dışına metal dedektörlerinin yerleştirilmesini istedi. Geçen ay Cumhuriyetçi ön seçimini kazanmıştır.

Kadın Boebert, daha ilkin Çarşamba günü kapanışı bildiren The Post Independent’a, Haziran ayında restoranın kira sözleşmesinin yenilenmeyeceği mevzusunda bilgilendirildiğini söylemiş oldu. Çıkışa gore, Kadın Boebert, “Binayı kendimiz satın almadıkça, hakkaten oldukça fazla kıpırdama odası yada uzlaşmaya varacak bir yer yoktu” dedi.

Kadın Boebert, bir noktada benzer bir işyeri açma fikrini ortaya attı: “Hamur harcı işleri ve bazı kolay kahvaltı sandviçleri ve ürünleri olan bir Shooters kafesi şeklinde görünebilir”, The Post Independent’ta alıntılandı.

Perşembe günü yapmış olduğu açıklamada, “Shooters markasının gitmeyeceğini ekledi. İşin içinde coşku verici şeyler var.”

Aspen’den otomobille bir saatten birazcık daha uzun bir mesafede bulunan Rifle, Colo.’daki restoranla bağlantı kurma çabaları başarıya ulaşmış olmadı. Mahalli yetkililer, bu hafta başlarında restoranın içinde eşyaların paketlendiğini ve taşındığını bildirdi.

Susan C. Beachy araştırmalara katkıda bulunmuş oldu.

Kadıköy masöz -